Het Laatste nieuws

Laatste Nieuws

Financiële gift

Geplaatst op Mar 05 2016
Laatste Nieuws >>

Blij verrast waren wij door een telefoontje van tandarts Peter Bunschoten. Binnen niet al te lange tijd neemt hij afscheid van zijn tandartsenpraktijk. Jarenlang was hij een vertrouwd gezicht voor heel veel mensen in Wervershoof. Een receptie of ander afscheid wilde hij niet; wel wilde hij iets terug doen voor de Wervershover gemeenschap en wel in de vorm van een financiële gift. Inmiddels is het prachtige bedrag van € 4.000,00 bijgeschreven op onze rekening, waarvoor wij tandarts Peter, mede namens de vele verenigingen en instellingen die onze gemeenschap rijk is, hartelijk willen bedanken. Uw gebaar stellen wij zeer op prijs.

Laatst vernieuwd: Apr 27 2016 om 19:37:00

Terug